1991m.

1991m.

Aktyvus poilsis kalnuose tesiamas. Mažoji dalis (8 žmones) sportininku patrauke i vieno kalno viršune, kurios aukštis yra apie 1,5km. Kopimas i išsvajota aukšti buvo varginantis ir ne visiems pavyko pasiekti pati aukšciausia taška. Jau ne karta tareme žodžius “nu va, jau užlipome”, bet atsirasdavo vis nauja aukštuma.

1

Pakeliui i viršune

Atejo laikas, kada teko susikrauti daiktus ir ilga kelio gala eiti pesciomis i vietine geležinkelio stotele. Bet eiti nakti buvo lengva, skambejo lietuviškos dainos, kurias trauke visi kas tik mokejo. Už šia nuostabia kelione dekojame treneriui Antanui Paužui.

Sausio 26d. Vidzgirio miške vyko Alytaus miesto OS žiemos pirmenybes ženklintoje trasoje. Šiose varžybose varžesi 82 sportininkai., kuriems trasas paruoše Linas Jasinskas. Varžybu vyr. teisejas A.Paužas, o vyr. sekretore J.Kukeniene.

Vasario 2d. vyko “Dainavos” sprintas. Ši karta varžybos vyko Šilelyje, o juose startavo 106 orientacininkai. Didelis kruvis teko A.Gumenikovo vadovaujamai distancininku brigadai, nes kažkas nurinko ir pavoge markiruote ir jiems teko ta darba padaryti dar karta. Varžybu vyr. teisejas R.Jovaišas, o vyr. sekretore I.Stankeviciute.

Kovo 26-30d. netoli Lvovo vyko daugiadienes OS varžybos “Galycin-91”, kuriose sekmingai pasirode Alytaus sportininkai. Savo grupeje pirma vieta laimejo Inga Veiknyte, antras vietas – A.Paužas, L.Baliukonyte, R.Dranginyte ir A.Kaupinis, o mažasis Henrikas Paužas finišavo trecias. Keliones organizatorius buvo Antanas Paužas.

Išleidžiami Alytaus miško ir Balkasodžio OS žemelapiai. Alytaus miško žemelapi sudare grupele jaunu orientacininku, o Balkasodžio – A.Gumenikovas, R.Jovaišas, A.Paužas ir E.Kukenys.

Balandžio 27d. vyko “Dainavos” estafetes – tai varžybos skirtos vaikams. Cia startavo 23 komandos ir jos rungtyniavo naujame Alytaus miško žemelapyje. Varžybu vyr. teisejas A.Gumenikovas, vyr. sekretore Rasa Dranginyte, o distancininkas Darius Trunce.

2

OSK Dainava

Žiežmariuose vykusiame Lietuvos OS maratono cempionate A.Paužas laimejo sidabra.

Pavasari ivyko 6 “Miško takeliai” turai, kuriuose nora startuoti pareiške 89 orientavimosi sporto entuziastai. Varžybu vyr. teisejas Linas Jasinskas, o vyr. sekretore Rasa Dranginyte.

Birželio 22-24d. Aukštadvaryje vykusiame Lietuvos OS cempionate “Dainavos” klubo vyru komanda laimejo aukso medalius estafeteje ir Lietuvos cempionais tapo – A.Gumenikovas, R.Jovaišas, E.Kukenys ir A.Paužas, kuris paskutiniu etapu finišavo su klubo veliava rankose. Tarp moksleiviu ivairiu spalvu medaliai pasipuoše I.Veiknyte, R.Dranginyte, A.Kaupinis, A.Velyvis ir R.Jonys.

Birželio pabaigoje išvykome i Latvija, kur vyko daugiadienes OS varžybos “Kapa-91”. Varžybos vyko netoli Tukums miestelio. Atvykus i varžybas oras buvo šiltas ir sauletas, o ryte prabudus ir pažvelgus iš palapiniu pamateme lietu ir purva. Antra varžybu diena trauma gavo A.Paužas, kuris ir organizavo šia kelione.

Liepos men. vel išvyka i “Ilves” estafetes Estijoje.

Rugpjucio menesi išvykome i “Bohemija” daugiadienes varžybas, kuriose, tiesa nestartavome, bet po miška pabegiojome. Aplankeme Praha, Brno, Krokuva ir Varšuva. Už šia kelione aciu sakome A.Gumenikovui.

Rudeni vel surengti keturi “Miško takeliai” turai, kuriuose dalyvavo 49 OS myletojai. Šiu varžybu vyr. teisejas L.Jasinskas, o vyr. sekretore R.Dranginyte.

Spalio 12-13d. OSK “Dainava” renge Lietuvos taures varžybas. Pirmosios dienos trasu autorius A.Gumenikovas, o sportininkai rungtyniavo Pupasodžio apylinkese. Antra diena varžybos vyko Prienu rajone, Noravu miške, o trasas ruoše D.Trunce. Varžybose dalyvavo 570 sportininku, o prizininkams rankas spaude vyr. teisejas A.Paužas ir vyr. sekretore I.Stankeviciute.

Lapkricio pabaigoje vel išsiruošeme i Latvija, ši karta prie juros, i garsiaja Jurmala. Cia vyko “Atmoda kaus” varžybos. Visiems patiko šventinis vakaras, kur varžesi klubu komandos. Kelione organizavo A.Paužas.

Šiais metais A.Gumenikovas, R.Jovaišas ir E.Kukenys buvo išvyke i Švedija, kur prabuvo 10 dienu. Cia jie dalyvavo dvejose varžybose, o taip pat braiže žemelapi.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.