Lietuvos vyrai sužibejo Portugalijoje

Ir toliau vyksta daugiadienes varžybos Portugalijoje, kur susirinko stipriausi pasaulio orientacininkai. Trecia diena, t.y. vasario 15d., ilgoje trasoje labai sekmingai pasirode Lietuvos elito vyrai, iš 187 finišavusiu Jonas Vytautas Gvildys užeme aukšta ketvirta vieta (nuo trecios vietos atsilikes tik 15 sekundžiu), o Simonas Krepšta finišavo šeštas. Už nugaros liko tokie stiprus sportininkai kaip pirmoje vietoje pasaulio reitinguose esantis šveicaras Daniel Hubmann užemes vienuolikta vieta, šešta vieta pasaulio reitinguose užimantis švedas Emil Wingstedt finišavo dešimtas, vienuolikta vieta pasaulio reitinguose užimantis norvegas Carl Waaler Kaas finišvo dvyliktas.

Musu klubietis Donatas Stulgys ilgoje trasoje parode savo geriausia rezultata šiose varžybose ir užeme 50’ta vieta. Sandra Paužaite ši karta trasa iveike silpniau ir užeme 22’a vieta, viso finišavo 58 elito moterys.