Seminaras “Orientavimosi sporto varžybu kontroliavimas”

rim

2009-12-19, Vilnius


Rimantas Serva jau seniai praše suorganizuoti varžybu kontrolieriams seminara. Pasitare su Vitalijumi Paulausku nutareme, kad geriausias laikas tokiam seminarui yra gruodžio vidurys.

I rengini susirinko neregetai daug (virš 30) besidominciu varžybu kontroliavimu.

Seminare pabandeme išsiaiškinti, kokios kontrolieriaus funkcijos, teises ir pareigos. Ka ir kokiais terminais turi pateikti varžybu organizatoriai, kad renginiai butu normaliai kontroliuojami.

Dalyvaujantiems buvo iteikos šiuo metu galiojancios taisykles, reikalavimai, rekomendacijos, bei kita medžiaga.

Placiau diskutuota apie varžybu vietoves parinkima, žemelapiu kokybe, trasu planavima, varžybu centra. Remiantis patirtimi, rekomendavome, kokie kontrolieriaus darbai turi buti atlikti iš anksto, ka dar galima nuveikti varžybu diena. Išsiaiškinome skundu ir protestu pateikimo tvarka, žiuri vaidmeni. Nagrinejome, kokias ataskaitas po varžybu turi pateikti organizatoriai ir kontrolierius.

Nagrinejant praktines situacijas ir atliekant testus, isitikinome, kad išklause seminara orientacininkai, gerai suprato pateikta infprmacija. Jiems buvo iteikti sertifikatai.

Dabar LOSF turi buri galinciu kokybiškai kontroliuoti varžybas.

Detalia seminaro medžiaga galima rasti  HYPERLINK “http://www.losf.lt/index.php?page=lt/seminarai/OS_kontr” http://www.losf.lt/index.php?page=lt/seminarai/OS_kontr

P.S. Labai nenoriai klausytojai skirstesi, matosi, kad yra pasiilge bendravimo, daug like neišdiskutuotu klausimu…

Rimas Jovaišas


Bookmark the permalink.

Comments are closed.