Varžybos Ispanijoje

Tarpušvenčiu prieš Naujuosius kilo noras paieškoti šilumos. Alikantėje (Ispanijos rytinė pakrantė) gyvena draugė, todėl pasirinkom varžybas netoliese vasario 7-8 d., vidutinė ir ilga trasa. Virš 1000 dalyvių iš 13 šalių, elitui vidutinės trasos WRE, buvo ir keletas garsesnių vardų. Užsirašėm aš į 35A, Andrius – į 35B grupę.
Šilumos atostogoms mažoka (7-12 laipsnių, išvažiuojant ir iki 15 pakilo), bet bėgimui pats tas. Žemėlapis šalia miestelio, nedideli statūs šlaitai, daugybė akmenuotų terasų, žmogaus veiklos liekanų, visokių smulkių objektų, po kojom – akmenų ir kadagių. Punktus imti nebuvo sunku. Blogiau su prabėgimų planavimu, neįgudusia akim sunku pamatyti takelius tarp juodom linijom pažymėtų terasų. Trasos ir man, ir Andriui patiko, buvo smagu, nors apsibraižiau kaip reikiant.
Startas/ finišas abi dienas įrengtas dideliam sporto centre. Organizacija ispaniška – lyg ir viskas sklandžiai, buvo ir elito GPS transliacija, ir dušai, ir coca-cola/fanta atsigėrimui po finišo… 🙂 iš kitos pusės jie ten nepersistengia, pvz., gali valandą neatnaujinti rezultatų, kai pats srautas grįžtančių.
Dar Ispanijoje pradėjome svarstyti ne ar važiuosime kitą kartą, bet kad važiuosime sausio mėn. – didesnė tikimybė gero oro ir šilumos, o tapai, švieži vaisiai ir daržovės bei jūros gėrybės ten visus metus 🙂
Statistika: transportas, 1 nakvynė Barselonoje ir varžybų starto mokestis atsiėjo apie 160 EUR/žm.
Žemėlapiai: LaNucia ilga trasa LaNucia vidutine

Agnė

Bookmark the permalink.

Comments are closed.