1998m.

Sausio 18 diena Kacergineje vyko Lietuvos moksleiviu OS varžybos “Žiemos taure”. Pirmasias vietas laimejo V.Tamulionyte (D14) ir H.Paužas (H18), o D.Stulgys buvo antras jaunuciu grupeje.

Vasario 1 diena Alytaus šile surengeme devintasias “Dainavos” sprinto varžybas, kuriose startavo 127 dalyviai. Varžybu vyr. teisejas A.Paužas, vyr. sekretore – R.Jovaišaite, o trasas ruoše D.Sventnickas.

Vasario 14-15 dienomis Zarasuose vyko Lietuvos OS žiemos cempionatas sprinto ir estafeciu trasose. Sprinto trasoje antrasias vietas laimejo A.Paužas (H35) ir S.Kavaliauskas (H45), o K.Kviecinskas buvo trecias H45 grupeje. Estafeciu trasoje aukso medaliais pasipuoše H35 komanda: A.Paužas, V.Tamulionis ir A.Gumenikovas.

Vasario 21-22 dienomis Zarasuose vyko Lietuvos OS žiemos moksleiviu pirmenybes. Kadangi nebuvo sniego, varžybos vyko begte nurodyta kryptimi. Asmeninese varžybose pirmasias vietas laimejo V.Tamulionyte (D14) ir D.Sventnickas (H16) . Jaunutis K.Jovaišas, jauniai S.Paužaite ir H.Paužas buvo antri, o D.Stulgys finišavo trecias H16 grupeje. Estafeciu trasoje pirmasias vietas laimejo jauniu merginu (V.Tamulionyte, E.Grinceviciute ir S.Paužaite) ir jaunuciu vaikinu (D.Sventnickas, K.Jovaišas ir D.Stulgys) komandos. Jauniu vaikinu komanda (R.Andriuškevicius, T.Danulevicius ir H.Paužas) buvo antra, o T.Streikaus antroji jaunuciu komanda finišavo trecia.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.