Apie lašinius.. Rogaining’ 2009

KPBaigiantis sezonui norisi pakvailioti ir pabandyti kažka ekstremalaus ar kitokio. Turbut todel Svajuno organizuojamos 6h rogaining varžybos gan megstamos. Šiemet ir vel keletas klubieciu pamegino išbandyti save ir štai jums ju mintys ir ispudžiai.

Aukse (komandoje su Giedre iš OK “Medeina”): ” Rogaining’e dalyvavau antra karta, šis renginys tikrai idomus ir sakyciau šiokia tokia atgaiva po ilgo orientavimosi varžybu sezono. Be to, organizatoriai tikrai pasistenge ir “patobulino” šiu metu trasa. Manau visiems dalyviams didžiausia ispudi paliko “labirintas”, tiksliau apleisto namo rusys, kuriame buvo 2KP. Vaikštant tame rusyje ir ieškant KP buvo ne juokais baisu..Labirinto smekloslabai primine siaubo filmu rodomas scenas: tamsu, pastatas apgriuves, daug siauru kambariuku ir koridoriu.. tikrai nejauku buvo, daug adrenalino gavom su komandos drauge. Žinoma, buvo ir kitu idomiu situaciju: didžiule liuliuojanti pelke aplink ežeriuka…KP matai, o prieiti baisu, nes vandens iki ciurnu; vandens kanalas, kuri kirsti gali tik balansuojant rastu, ar KP, pritvirtintas medyje apie 2 metrai virš ežero. Sportininkams, kuriems nelabai rupejo rezultatas, smagiausia buvo praleisti vietos smukleje, kur taip pat stovejo vienas KP, kelias ar keliolika minuciu – organizatoriai ten vaišino karšta arbata, lašinukais su svogunu. Mes smukleje neužsibuvom, nes del klaidos žemelapyje netekome apie 10min., todel skubejom ieškoti likusiu KP. Šiemet buvo labai daug nauju komandu iš visos Lietuvos ir ne tik orientacininku – trasoje teko pasišneketi ir su lengvaatleciais, ir su turistais (ko praeitasi metais nebuvo).

Tikrai tikiuosi, kad ir kitais metais šios varžybos bus organizuojamos. Nors raumenu ir sanariu skausmas siaubingas po beveik šešiu valandu begimo, taciau ispudžiai nepamirštami 🙂 Tikrai rekomenduociau visiems išbandyti savo jegas.”

Kristina (komandoje su Sandra): “Prieš ši rogaininga Šiauliuose jaudinausi labiau nei iprasta, kadangi komandoje norejau begti (ir begau) su Sandra. Nenorejau “nulužti” ir stabdyti tempo. Iš to jaudulio padariau nesamone – užsimoviau dvejas kojines (vienas normalias, o kitas neoprenines), todel kedai pasidare kaip tik, net truputi mažoki. Po dvieju valandu labai nuspaudžiau pedos pirštus, jauciau kaip formuojasi pusles, skaudet pradejo antkaulius. Susinervinau truputi. Bet labai gera porininke Sandra sutikdavo paeiti, kad galeciau atsikvept. Ir šiaip mums labai gerai sekesi vykdyti suplanuota maršruta tiek laiko, tiek kp paemimo prasme iki vieno baisaus punkto ant pelkutes. Teko jo paieškot, manau, kad kokiu 15min ar daugiau. Tai sugadino nuotaika. Po keliu kp pradejo temti, todel išsitraukeme lempas. Staigmena – Sandros lempa nenorejo šviesti. Sandrai atidaviau savo lempa. Savo žemelapi susiviniojau i tutele ir begau, bandydama itikinti skaudancias kojas, kad neilgai lieka kentet. Parlekem namo pagal Sandros laikrodi neveluodamos, taciau teiseju technika rode, kad velavom sekundemis. Labai džiaugiausi, kad viskas baigesi. Jauciausi dekinga Sandrai už komandiškuma ir supratinguma. Labai norejau nusiauti batus ir dar labiau norejau daugiau sportuot ir but labiau pasiruošus kitais metais.”

Antanas (komandoje su Gitana iš OK “Sakas”): “Tai sakot norit atsiliepimu, ispudžiu… Gerai, kad tik dabar paklauset, nes jei anksciau, tai 1 ispudis butu “nieko neatsimenu”.
2 ispudis. Kadangi begau pirma karta daugiau kaip 6val. ir nubegom daugiau kaip 50km, tai jausmai ir potyriai panašiai kaip buna ir su ta “pirma meile” – “stogas pavažiuoja”.
3 ispudis. Jauti dideli pasitenkinima nugalejes save ir visiškai nesvarbu kokia vieta užemei.
4 ispudis. Pradžioje, begdamas kartu su visais, kokias 2-3val. nereikia naudoti jokios energijos, nes tave neša ta “minios” sukurta banga. Tam reikia susilieti su aplinka ir nebuti individualistu.
Patarimai: 1. Tik nereikia bijoti tu 6val., nes baime atima daug energijos. 2.Svarbiausia – isideti lašiniu. Tas saugumo jausmas, turint lašinuku kuprineje, leidžia nesunkiai “ištempti”  6val. (ir daugiau) ir parsinešti lašinukus nesunkiai iki finišo.
P.s.Pirma karta begant  lyg ir nieko nebijai, nes nežinai kas taves laukia. Kadangi po finišo “nieko neatsimenu”, tai ko gero begsiu ir antra karta, jei tik bus lašiniu.”

Taip pat dalyvavo Henrikas ir Donatas,  Arnas ir Motiejus. Jiems vis dar 1 ispudis (žr. aukšciau) 🙂

Henrikas ir Donatas Finišas

Rezultatai http://vilius.aleliunas.lt/doc/komandiniai_rezultatai.htm

Bookmark the permalink.

Comments are closed.