Kontroliniu punktu lietus

Prieš savaite Dzukijoje parskrido gerves ir ištaške miške visa sniega. Miškas paruoštas orientacininkams. O mes savo ruožtu pasistengeme ir suplanavome trasas taip, kad netektu klampoti per pelkes ar šlapius upelius. Na, nebent to labai noretumete ir  nuklyde nuo trasos paaukotumete kelias minutes. Taigi, sauleta balandžio 11d. laukiame pas save sveciuose Orientavimosi sporto šventeje/Alytaus cempionate – linkime šaunaus pavasariško pasibegiojimo, tik neišmindžiokite melynakiu žibuciu.

Visiems megejams ir pirma karta žemelapi i rankas paemusiems naujokams paruošeme trumpa bet idomia turbO sprinto distancija, kurios ilgis sieks apie 2km. Idomu tai, kad šioje trasoje startuoti galima trims dalyviams iš karto, kadangi kiekvienas iš ju gaus pagal kontroliniu punktu eiliškuma skirtingai sudarytas trasas. Turesite gera galimybe su draugais vienu metu pasitikrinti jegas. Norintys startuoti kartu turi iš anksto registraturoje apie tai informuoti.

Kaip ir priklauso O strazdaneliu trasai, numatomas kontroliniu punktu lietus. Pateikiame O strazdaneliu trasu parametrus sportininkams:


Bookmark the permalink.

Comments are closed.